چگونه می‌توان سرویس سئو مناسب را برای مشاغل کوچک خود پیدا کرد

چگونه می‌توان سرویس سئو مناسب را برای مشاغل کوچک خود پیدا کرد

برای هر مشاغل کوچک یا محلی که به دنبال زنده ماندن هستند ، دید موتور جستجو یک امر ضروری است. اجرای تبلیغات پولی راهی عالی برای دستیابی به فوریت ترافیک و بازدید بسیار هدفمند است ، اما بسیار مهم است که روی نمای آلی بلند مدت خود نیز کار کنید. مسئله این است که ، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یک استراتژی بازاریابی پیچیده است که به تلاش مداوم در طول زمان نیاز دارد.

 

و این معما است. مشاغل محلی ازیکی از مهمترین و موثرترین استراتژیهای بازاریابی برای مشاغل محلی استفاده نمی‌کنند ، زیرا این یک تجارت محلی است. واو شما وقت لازم برای انجام سئو ندارید ، اما همچنین وقت کافی برای یادگیری کافی در مورد آن را هم ندارید تا بتوانید خدمات مناسب جستجوگرها برای کسب و کار کوچک را استخدام کنید.

و دقیقاً به همین دلیل است که من این پست را آماده کردم. من قصد دارم تا این جریان را برای شما تغییر دهم بنابراین هرآنچه که به آن می‌پردازیم :

        اصول SEO چیست و چرا برای مشاغل محلی بسیار مهم است.

        مزایای استخدام خدمات جستجوگرها برای مشاغل کوچک.

        چگونه می‌توان خدمات محلی سئو با قیمت مناسب پیدا کرد.

        در ارائه دهنده خدمات سئو به دنبال چه چیزی بگردید.

 

موتورهای جستجو جایی است که مشتریان شما در آن هستند و در آنجاست که باید در برابر آنها برجسته باشید و از رقبا جدا شوید. بنابراین بیایید شما را برای انجام این کار مجهز کنیم.

site3o.com | سئو

سئو تجارت کوچک چیست؟

قبل از اینکه به انواع خدمات آژانس جستجوگرها بپردازیم ، ابتدا مطمئن شویم که درک درستی از سئو سایت دارید. بسیاری از صاحبان مشاغل ، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) را معمائی می‌دانند که فقط کسانی که دانش داخلی دارند می‌توانند آن را حل کنند. بله ، یک شرکت خدمات سئو از دانش درونی برخوردار خواهد بود که شما ندارید ، اما دانستن اصول اولیه یک امر ضروری است و می‌تواند به مفاهیم ساده تقسیم شود:

        حتی اگر شما برای موتورهای جستجو بهینه سازی می‌کنید ، موتورهای جستجو الگوریتم‌های رتبه بندی خود را بر اساس رفتار کاربر ایجاد می‌کنند ، زیرا هدف آنها معتبرترین منبع اطلاعات موجود در آن است. معنی این امر این است که ، در پایان روز ، شما واقعاً برای کاربران موتور جستجو بهینه سازی می‌کنید - یعنی افرادی که دقیقاً مانند شما هستند.

        سئو تنها یک روش نیست ، بلکه ترکیبی از تلاش‌ها است که به طور همزمان برای کمک به موتورهای جستجو مانند گوگل برای یافتن وب سایت کسب و کار شما ، شناسایی آن به عنوان منبعی قابل اعتماد ، سازماندهی اطلاعاتی که در آن منتشر می‌کنید و ارائه آن به کاربران در حال جستجو برای این مطالب.

 site3o.com | سئو

بیایید هر یک از اجزا را با دقت بیشتری بررسی کنیم.

جستجو کردن

یکی از متداول ترین روش‌های یافتن محصولات ، خدمات و مشاغل نزدیک به مشتریان توسط موتور جستجو (از این رو اصطلاح "جستجوی محلی") است. آنها یک عبارت یا سوال جستجو (که به عنوان کلمه کلیدی نیز شناخته می شود) را در گوگل وارد می‌کنند. سپس گوگل آنچه را به عنوان مناسب‌ترین و مفیدترین نتایج شناسایی کرده است بازگرداند و نتایج محلی را هر زمان که لازم باشد نشان دهد.

 

در واقع ، در بسیاری از موارد ، نتایج محلی کل نمای اولیه را به خود اختصاص می‌دهند. این همان چیزی است که هنگام تایپ "تعمیرگاه لپتاپ" در گوگل ، حتی بدون درج موقعیت مکانی خود در درخواست ، به دست می‌آورم:

 site3o.com | سئو

با ظاهر شدن خودکار نتایج محلی ، می‌توانید ببینید که چرا خدمات محلی سئو ارزش این کار را دارند.

موتور جستجو

موتورهای جستجو (به عنوان مثال گوگل) برای پیدا کردن این اطلاعات از الگوریتم‌های پیچیده (یا فرمول‌ها) استفاده می‌کنند که به شناسایی ، ارزیابی و اولویت بندی صفحات کمک می‌کند. "عنکبوت"های موتور به طور مداوم وب را می‌خزند ، هر صفحه‌ای را که از طریق این فرمول پیدا می‌کنند فیلتر می‌کنند و صفحات را در یک پایگاه داده ذخیره می‌کنند (به نام شاخص آنها). به این ترتیب ، وقتی شخصی جستجویی را انجام می‌دهد ، گوگل در واقع نتایج حاصل از فهرست خود را به جای اینترنت زنده برمی‌گرداند.

نکته مهمی که باید بخاطر بسپارید این است که سئو عبارت است از انتقال کیفیت صفحات وب سایت شما و ارتباط آنها با مکان‌ها و اصطلاحات خاص به زبانی که کامپیوتر می‌تواند آن را درک کند ، به عنوان مثال از طریق برچسب‌های متا.

site3o.com | سئو

بهينه سازي

برای اینکه مشتریان بالقوه شما بتوانند شما را از طریق جستجوی گوگل پیدا کنند ، باید در گوگل رتبه بالایی داشته باشید. مخصوصاً در صفحه اول ؛ در حالت ایده آل ، در چند نتیجه برتر. به همین دلیل شما باید محتوای خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید. از این رو اصطلاح "بهینه سازی موتور جستجو" آمده است.

و قسمت بهینه سازی جایی است که یک سرویس جستجوگرها برای مشاغل کوچک فعالیت می‌کند. سئو نتایج قوی و پایدار به دست می‌آورد ، اما تنها درصورتی که به درستی انجام شود. انجام صحیح همه بهینه سازی‌ها به عنوان یک تجارت کوچک یا شرکت انحصاری ممکن است دشوار باشد ، چه برسد به اینکه بفهمیم که این تاکتیک‌ها برای شروع چیست. بنابراین بیایید در مورد خدمات بازاریابی سئو صحبت کنیم.

 

چرا شرکت خدمات سئو استخدام می کنیم؟

بنابراین من تازه تأیید کردم که جستجو بسیار محلی است و به همین دلیل استراتژی ارزشمند بازاریابی کسب و کار کوچک است. اما چرا یک شرکت خدمات سئو استخدام می کنیم؟

-        سئو سایت پیچیده است

حتی اگر من آن را به صورت مولفه های اصلی آن در بالا ساده کردم ، این امر باعث پیچیدگی سئو نمی‌شود. و سئوی مشاغل کوچک ، آنرا کوچکتر از سئوی شغل بزرگ نمی‌کند. همانطور که در بالا ذکر شد ، سئو مجموعه‌ای از روش‌هاست که برای ایجاد تأثیر در صفحات محلی نتایج موتور جستجو به صورت همگام کار می‌کند. شما ممکن است نتوانید اصول سئو را انجام دهید ، اما اگر نتوانید همه تاکتیک‌ها را انجام دهید ، ممکن است تلاش شما سوزن را به حرکت در نیاورد و در نهایت وقت شما تلف می‌شود.

 

-        سئو به کار مداوم نیاز دارد

سئو یک استراتژی بازاریابی یک باره نیست. برخی از بهینه سازی‌های یک بار مصرف شما وجود دارد که به تعمیر و نگهداری کم و حتی بدون نیاز به پستیبانی است ، اما سئو واقعی یک کار مداوم در حال انجام است. این کار شامل:

        انتشار منظم مطالب تازه و با کیفیت

        صفحات موجود را به طور مداوم برای به روزرسانی دقیق کنید

        بازگشت به صفحات قدیمی و افزودن پیوند به صفحات جدید

        تبلیغ محتوا از طریق کانال‌های دیگر مانند رسانه‌های اجتماعی و ایمیل.

ارتقا محتوا فقط یکی از بسیاری از استراتژی‌های سئو است که برای سایت شما با هم کار می‌کنند. 

بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک با انجام فعالیت‌های روزمره درآمد متوسطی در بشقاب خود دارند. با کمک یک شرکت خدمات سئو ، وب سایت شما می‌تواند باعث ایجاد ترافیک و هدایت برای شما در پس زمینه شود در حالی که می‌توانید روی مشتریان خود متمرکز باشید.

site3o.com | سئو

با کمک یک شرکت خدمات سئو ، وب سایت شما می‌تواند باعث ایجاد ترافیک و هدایت برای شما در پس زمینه شود در حالی که می‌توانید روی مشتریان خود متمرکز باشید.

 

-        SEO یک هدف متحرک است

همانطور که در بخش "موتور" در معرفی سئو در بالا توضیح دادیم ، گوگل از الگوریتمی پیچیده استفاده می‌کند که فاکتورهای مختلف رتبه بندی را برای تعیین کیفیت ، مرتبط بودن و صحت یک صفحه در نظر می‌گیرد. ما بخش بزرگی از این عوامل رتبه بندی را می‌دانیم ، اما نه همه آنها. بعلاوه ، گوگل همیشه الگوریتم خود را تکامل می‌بخشد. یک سرویس سئو کوچک تجاری می‌تواند در بالای این به روزرسانی‌های الگوریتم قرار بگیرد و استراتژی را متناسب با آن تنظیم کند.

 

-        دانش و ابزار

ابزارهای رایگان کلمات کلیدی برای استفاده در هنگام تولید محتوا و انجام کار سئو که می‌توانید انجام دهید بسیار مناسب هستند. ابزارهای سئو و اشتراک خدمات نیز مفید هستند ، اما شما باید یاد بگیرید که چگونه از هر سیستم عامل بیشترین بهره را ببرید. یک ارائه دهنده خدمات حرفه‌ای سئو به بهترین ابزارها و دانش مجهز است که در صورت ترکیب می‌تواند به شما در رقابت با رقبا برسد.

 site3o.com | سئو

ابزارهای سئو مانند SEMrush موثر هستند ، اما برای تسلط بر آنها می‌توانند دست و پا گیر باشند.

مزایای استفاده از سرویس سئو وب سایت

بنابراین ما می‌توانیم ببینیم که یک شریک سئو می‌تواند چه مقدار کار را از لیست کارهای بازاریابی مشاغل کوچک شما حذف کند ، اما بیایید در مورد آنچه که در ازای آن به دست می‌آورید صحبت کنیم.

-        روی رشد متمرکز باشید

همانطور که در بالا ذکر شد ، سئو زمان زیادی را صرف می‌کند - نه فقط هر روش خاص ، بلکه همچنین تعمیر و نگهداری مداوم را حفظ می‌کند و در بالای به روزرسانی‌های گوگل قرار دارد. با استخدام یک ارائه دهنده خدمات سئو در وب سایت ، دیگر لازم نیست از خرگوش متا تگ how-tos ، ممیزی سئو (مگر اینکه بخواهید) و به روزرسانی‌های Google پایین بیایید. این بدان معنی است که شما وقت بیشتری برای تمرکز بر جنبه‌های دیگر کسب و کار خود دارید ، مانند رشد پیشنهادات یا مشتری.

-        موفقیت سریع (تر) را ببینید

تلاش برای جستجوگرها می‌تواند هفته‌ها و حتی ماه‌ها طول بکشد تا از نظر بازدید وب سایت و مشتریان بیشتر نشان داده شود. بنابراین در حالی که فکر می‌کنم یادگیری راه سخت اغلب بهترین راه است ، زمان طولانی چرخش سئو باعث می‌شود که سرگرم کننده‌ترین مکان برای آزمایش و خطا نباشد. یک سرویس سئو کوچک کسب و کار دارای چندین سال تجربه در بین متخصصان خود است تا بتواند سریعاً پیروزی‌ها و خطاهایی را تشخیص دهد که ممکن است به تنهایی سالها (و صرف سلولهای مغز با ارزش) برای شما طول بکشد. بعلاوه ، بسیاری از جنبه‌های دیگر کسب و کار شما وجود دارد که من مطمئن هستم که قبلاً راه سخت را یاد گرفته‌اید.

 site3o.com | سئو

یک سرویس سئو کسب و کار کوچک می‌تواند بازدید شما را از حالت خوب به سمت عالی و رشد سوق دهد.

-        اطلاعات خود را درک کنید

هرچه سریعتر بتوانید ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید ، بهتر است ، زیرا شما باید با داده‌های معنی دارتری کار کنید. اما چه داده‌هایی معنی دار هستند؟ چگونه می‌توانید همه چیز را درک کنید؟ این یکی دیگر از مزایای استفاده از خدمات سئو برای کسب و کار کوچک است. آنها می‌توانند نگاهی به بازدید وب سایت شما بیاندازند و برای دستیابی به اهداف تجارت کوچک شما ، بینش کلیدی را جمع آوری کنند. آنها می‌توانند به شما کمک کنند تا موارد زیر را ببینید:

        کدام صفحات بیشترین بازدید را دارند

        کدام یک از اقدامات دعوت موثرترین هستند

        کدام صفحات فرود بیشترین تبدیل را دارند ،

        مشخصات دموگرافیک مخاطبان هدف شما.

این بینش‌ها ، استراتژی محتوای شما را به سمت جلو آگاه می‌کند و به ارائه دهنده سئو شما کمک می‌کند تا تلاش خود را فقط به افرادی که ارزش پول شما را دارند ، اصلاح کند.

-        چرخ فلک بازاریابی خود را فعال کنید

شروع کار با سئو می‌تواند کند باشد ، اما روش‌های خوب سئو در یک شرکت معتبر سئو در نهایت چرخه‌ای ایجاد می‌کند که خود را تقویت می‌کند. وقتی رتبه وب سایت شما بهبود می‌یابد ، بازدیدکنندگان بیشتری صفحات شما را در نتایج جستجو پیدا می‌کنند. با ورود بیشتر بازدید کنندگان و ماندن در صفحات شما ، رتبه بالاتری خواهید داشت. با رتبه بالا و قرار گرفتن در معرض گسترده‌تر محتوای با ارزش ، سایت‌های بیشتری به صفحات شما پیوند می‌خورند. این امر دامنه و اعتبار دامنه شما را افزایش می‌دهد ، که باعث بهبود رتبه وب سایت شما می‌شود. و هرچه در گوگل رتبه بالاتری داشته باشید ، به طور موثرتری به مخاطبان خود خواهید رسید.

 site3o.com | سئو

در بهترین حالت ، سئو خوب چرخ لنگر را به حرکت در می‌آورد.

 

-        فروش بیشتری ایجاد کنید

وقتی سئو به درستی انجام شود ، شما نه تنها بازدیدکننده بیشتری از وب سایت خود ، بلکه بازدیدکننده با صلاحیت بیشتری می‌بینید. از آنجا که موتورهای جستجو نتایج را به کاربرانی بازمی‌گرداند که به طور فعال در جستجوی یک اصطلاح یا عبارت خاص هستند ، رسیدن به بالای آن دسته به معنای ارائه اطلاعات به افرادی است که بیشتر آن را می‌خواهند ، درصورتی که آنها بخواهند. این بدان معنی است که افرادی که از طریق جستجو به سایت شما می‌رسند ، علاقه مند به خرید هستند و احتمال بیشتری دارد که تبدیل به مشتری بلقوه شوند.

رسیدن به بالای لیست گوگل به این معنی است که شما اطلاعات خود را در مقابل افرادی که اطلاعات بیشتری می‌خواهند ، در اختیارشان قرار می‌دهید.


یک شرکت خدمات سئو چه کاری انجام خواهد داد؟

اگر در این مرحله ، اصول سئو را می‌دانید ، اما به فکر استخدام یک شرکت خدمات سئو برای تجارت خود هستید ، ممکن است از خود بپرسید که آنها دقیقاً چه کاری انجام می‌دهند. در این بخش ، ما کمی بیشتر به روش‌های آنها اشاره می‌کنیم ، بنابراین شما می‌توانید تصویر دقیق‌تری در ذهن خود ایجاد کنید و از اصطلاحاتی که ممکن است در مکالمه شما با یک ارائه دهنده خدمات سئو ارائه شود ، آگاهی داشته باشید.

 

-        سئو در صفحه

تلاش‌های صفحه‌ای که یک شرکت خدمات سئو انجام می‌دهد ، بر "خزنده بودن" و قابلیت استفاده از صفحات وب سایت شما متمرکز است. آنها بخش‌هایی از وب سایت شما را که توسط عموم مردم دیده می‌شود و توسط موتورهای جستجو خوانده می‌شوند ، بهینه سازی می‌کنند. و این کار شامل :

        محتوا: آنها اطمینان حاصل می‌کنند که محتوای صفحات شما با کلمات کلیدی که سعی می‌کنید برای آنها رتبه بندی کنید، مفید و با کیفیت است.

        تجربه: آنها از تجزیه و تحلیل وب سایت برای شناسایی میزان جذابیت یک صفحه و ارائه روش‌های جدید برای بهبود از دیدگاه کاربر استفاده می‌کنند.

        ساختار: آنها اطمینان حاصل می‌کنند که سلسله مراتب پیوند وب سایت شما سازمان یافته و به راحتی توسط موتورهای جستجو خزیده می‌شود.

        داده‌های متا: آنها اطمینان حاصل می‌کنند که هر صفحه با برچسب‌های عنوان ، سرصفحه‌ها ، برچسب‌های تصویر ، توضیحات متا که حاوی کلمات کلیدی مورد هدف هستند ، کامل است.

 

-        سئو خارج از صفحه

یک شرکت خدمات خوب سئو همچنین از روش‌های مختلف سئو خارج از صفحه استفاده می‌کند ، که شامل عناصر باطن سایت شما است. آنها به شما کمک می‌کنند در:

        عملکرد سایت: این شامل سرعت بارگذاری صفحه ، پاسخگویی (ارائه و عملکرد مناسب در هر دستگاه یا اندازه صفحه) و اندازه تصویر است.

        بک لینک: آنها به شما کمک می‌کنند از سایت‌های معتبر دیگر به سایت خود پیوند دهید.

        اختیار دامنه: آنها اطمینان خواهند داد که شما به طور مداوم با گوگل اعتماد و تعامل ایجاد می‌کنید.

site3o.com | سئو

سایتی مانند Ahrefs.com که مدتی است حضور داشته و چندین بک لینک دارد ، از اقتدار دامنه بالایی برخوردار است.

 

نکاتی برای انتخاب ارائه دهنده خدمات سئو برای مشاغل کوچک

هنگام شروع جستجوی خود برای یک آژانس عالی برای خدمات سئو ، ممکن است طاقت فرسا باشد. برای کمک به شما در پیمایش در صدها شرکتی که همه ادعا می‌کنند "بهترین" هستند ، لیستی کوتاه از ملاحظات اصلی را جمع آوری کرده‌ایم.

1. فراتر از آژانس رتبه بندی شماره 1 نگاه کنید

مطمئناً ، شما می‌توانید این استدلال را مطرح کنید که آنها واقعاً باید بدانند که چه کاری انجام می‌دهند از آنجا که آن را به نقطه اول رسانده‌اند ، اما با این کار ، خطر عبور از سایر مجریان برتر را نیز دارید که ممکن است کوچکتر و دارای شخصیت بیشتری باشند از نظر جغرافیایی با آنها کار کنید و حتی به آنها نزدیکتر باشید. بسیاری از ارائه دهندگان خدمات سئو وجود دارند که کاملاً در انجام کاری عالی هستند و به جای صرف وقت خود برای رتبه بندی کلمات کلیدی بسیار رقابتی ، عمده تجارت آنها از طریق ارجاع است.

 

2. اجازه دهید بررسی‌ها و توصیفات صحبت کنند

از شرکت‌هایی که تخصص سئو را بدون داشتن بررسی ، مرجع و داده برای تهیه نسخه پشتیبان استفاده می‌کنند ، باید خودداری کرد. آژانس‌های برتر سئو سایت تعداد زیادی گواهی ، بررسی و داده دارند که خود گویای این امر است. اینها شرکت‌های سئو هستند که می‌خواهید به لیست کوتاه شما اضافه شوند.

 

3. مطالعات موردی آنها را بخوانید

بازبینی‌ها و توصیفات اغلب بر تجربه کار با یک ارائه دهنده خدمات سئو متمرکز هستند - که مهم است. اما شما همچنین می‌خواهید مطمئن شوید که آنها مطالعات موردی داشته و جزئیات موفقیت خود را بیان می‌کنند. مطالعات موردی بسیار عالی است زیرا آنها دقیقاً تعقیب و گریز را دنبال می‌کنند و به شما نشان می‌دهند که آیا یک آژانس جستجوگر سئو می‌تواند قول خود را عملی کند یا نه با اختصاص دادن مدتی برای بررسی مطالعات موردی یک شرکت (که باید داشته باشند) ، می‌توانید نقاط قوت و ضعف را به سرعت کشف کنید. شما می‌دانید که آنها چه می‌گویند - نتایج همیشه بلندتر از کلمات صحبت می‌کنند.

 site3o.com | سئو

 

4- ببینید آیا آنها در کاری تخصص دارند؟

هرچقدر که به نظر می‌رسد همکاری با شرکتی که همه کارها را انجام می‌دهد جذاب باشد ، ممکن است دریابید که پول شما به بهترین وجه صرف آژانس تخصصی در یک صنعت یا خدمات خاص می‌شود. تلاش برای بهترین بودن در هر چیزی که مربوط به سئو است ، یک سفارش بلند است که تعداد کمی از افراد می‌توانند آن را ارائه دهند. واقعاً نظر ارائه دهندگان خدمات را در نظر بگیرید و ببینید آیا آنها تخصصی دارند که مستقیماً در حوزه ، صنعت یا مناطق مشکل‌دار شما اعمال می‌شود.

 

5- به دنبال یک ارائه دهنده آموزشی باشید

در حالی که یک سرویس سئو خوب کار را برای شما انجام می‌دهد ، یک سرویس سئو عالی شما را در جریان قرار داده و به شما آموزش می‌دهد. این امر نه تنها باعث آرامش خاطر شما در هزینه‌های کلان خواهد شد ، بلکه همچنین دانش کسب خواهید کرد و حتی ممکن است ابزاری برای انجام اقدامات سئو به صورت خودکار و تصمیم گیری آگاهانه در آینده بدست آورید.

 

6. بودجه خود را بدانید

دانستن بودجه سئو شما تا حد زیادی تعیین می‌کند که کدام شرکت‌ها کاهش می‌یابند و کدام یک از آنها شایسته بررسی دقیق هستند. با شروع چرخش توپ ، این امر نه تنها باعث راحتی شما می‌شود ، بلکه همچنین نگران هرگونه مشکل وجوه نقد ناخوشایند در نیمه راه برنامه خدمات آنها نخواهید بود. از جستجوی آشکار همه گزینه‌های پرداختی که شرکت خدمات سئو شما ارائه می‌دهد ، نترسید.

 

7. مشاوره شخصی بگیرید

هیچ چیز بهتر از مشاوره شخصی نمی‌تواند بینش شما را نسبت به یک آژانس جستجوگر سئو فراهم کند. این به شما این فرصت را می‌دهد تا از نحوه اداره تجارت و درک اینکه آیا ارتباطی وجود دارد یا خیر ، احساس واقعی داشته باشید. که منجر به بخش بعدی ما می‌شود.

site3o.com | سئو

سوالاتی که می‌توانید هنگام مشاوره خدمات سئو بپرسید

بسیاری از صاحبان مشاغل کوچک به دلیل تجربه گذشته از خدمات سئو احتیاط می‌کنند. آنها در گذشته به اصطلاح کارشناسان سئو استخدام می‌کردند که یا فقط به طور موقت موثر بودند ، کاملاً بی‌اثر بودند یا حتی ممکن بود به بازدید وب سایت آنها آسیب برسانند. هنگام بررسی گزینه‌های خدمات سئو ، حتماً از شركت هایی كه رتبه بندی تضمین شده و تبادل خودكار لینک را نام می‌برند خودداری كنید. همچنین ، سوالات زیر را بپرسید:

 

1. چگونه و هر چند وقت یک بار ارتباط برقرار خواهیم کرد؟

2. چه نوع قراردادها ، بودجه و گزینه‌های خدماتی دارید؟

3. برنامه اقدام شما برای بهبود رتبه بندی ما چیست؟

4- آیا در گذشته با شرکتی مشابه شرکت ما کار کرده‌اید؟

5- درباره صنعت ما چه می‌دانید؟

6. انتظار داریم چه نوع نتایجی را ببینیم؟

7. لغو قرارداد شامل چه مواردی است؟

8- از چه نوع ابزاری استفاده می‌کنید؟

 

و در آخر ..

آیا تجارت کوچک شما به خدمات سئو نیاز دارد؟

با ادامه رشد دنیای بازاریابی آنلاین ، فضای رقابتی نیز رشد خواهد کرد و سئو را بیش از هر زمان دیگری مهم می‌کند. در پایان روز ، به غیر از هزینه‌های یک وب سایت ، سئو رایگان است ، اما هیچ میانبری وجود ندارد. این مجموعه تلاش‌هایی است که به طور جمعی و با گذشت زمان باعث بهبود رتبه و دید شما می‌شود. اگر به توانایی خود برای تولید مداوم محتوای مرتبط و با کیفیت اطمینان ندارید ، کلمات کلیدی را به درستی در داده‌های متا برای صفحات وب خود قرار دهید یا سایر تغییرات فنی را در وب سایت خود انجام دهید ، ولی اگر تخصصی در این زمینه ندارید یک متخصص سئو بهترین گزینه برای شماست.

 

 

نظرات
ارسال نظر

برای دریافت خبرنامه واطلاعیه ها
ایمیلتان را وارد کنید