چرا طراحی و توسعه وب سایت مهم است

چرا طراحی و توسعه وب سایت مهم است

 طراحی وب سایت چگونه موجب سودآوری کسب و کار شما می‌شود ؟

با ظهور و پیشرفت روز افزون فناوری‌های جدید، به راحتی می‌توان فرصت‌های عالی هر روزه موجود را از دست داد. این وضعیت حتی زمانی بدتر می‌شود که فرد و یا آن شغل تخصص لازم برای استفاده از این تغییرات را نداشته باشد. البته، این سناریو برای مشاغلی است که دانش محدودی در مورد توسعه و طراحی وب سایت دارند.

بیایید این واقعیت را بپذیریم که خدمات تیم‌های طراحی و توسعه وب سایت به طرز چشمگیری نحوه کار صنعت تجارت را تغییر داده است. بنابراین، برای کارآفرینان مصمم یا شرکت‌هایی که می‌خواهند از اهمیت وب سایت‌ها مطلع شوند، این مقاله دقیقاً همین موضوع را پوشش می‌دهد. پس اگر به دنبال پیشرفت در کسب و کارتان هستید، یا به تازگی می‌خواهید کاری را شروع کنید و هدفتان گسترش کار و افزایش درآمد و بازدهی است، توصیه می‌کنم با ما همراه باشید..

 

همانطور که می‌دانید، یا شنیده‌اید، وب سایت‌ها اکنون مغازه‌ها و پاساژهای دیجیتالی هستند، که بدون نیاز به زحمت و هزینه برای مشتریان، می‌توانند از آن بازدید کرده و هرآنچه را که می‌خواهند در کوتاه‌ترین زمان ممکن پیدا کرده، و آن محصول یا خدمات را خریداری کنند.

این روش، اکنون در دنیای امروز به امری حیاتی و لازم برای کسب و کار شناخته می‌شود.

و برای این کار وب سایتی با زیر ساختی مناسب و طراحی درخور و همچنین تیم توسعه‌ای قوی و حرفه‌ای نیاز است، تا همچون الماس در قله‌ی دنیای دیجیتال بدرخشید و همه را به سوی خود جذب کنید.

در ادامه قصد داریم دلایل و مزایای نیاز به طراحی وب سایت و چگونگی سودآوری آن برای مشاغلتان را مورد به مورد تعریف و آن‌ها را بررسی کنیم.

 

پیمایش را آسان می‌کند

وقتی نوبت به داشتن یک بستر آنلاین موفق می‌رسد، کاربر باید از پیمایش آسان لذت ببرد. اساساً دسترسی به اطلاعات ارائه شده در وب سایت باید آسان باشد. به همین دلیل انتظار می‌رود که صفحات دارای سرعت بارگیری سریع باشند.

پس از آن، وب سایتی مانند فروشگاه آنلاین قطعات کامپیوتری ملزم به ارائه گزینه‌هایی برای کمک بیشتر به پیمایش است. این شامل یک باکس جستجو است. در اینجا، کاربران می‌توانند لوازم را در جستجو تایپ کرده و به سرعت به بخش هدایت شوند. از طریق طراحی وب نمونه است که یک توسعه دهنده وب سایت به این مهم دست می‌یابد.

جدا از توسعه وب سایت، به توسعه دهنده توصیه می‌شود صفحات را برای سهولت پیمایش به طور مرتب آزمایش کند. این کار برای از بین بردن یا رفع اشکالاتی است که ممکن است سهولت بارگذاری صفحات وب را مختل کند. به یاد داشته باشید، اگر وب سایتی از قابلیت پیمایش خوبی برخوردار باشد، ترافیک ارگانیک بیشتری را تضمین می‌کند.

 

با سئو برنده شوید

بهینهسازی موتور جستجو تبدیل به یک جنبه اساسی برای مشاهده در هنگام ورود به وب سایت شده است. با میلیونها وب سایت برای بالا بردن در صفحات نتایج موتور جستجو (SERP) ، موتورهای جستجو مجبور شدند راهی برای لیست کردن سایتها معرفی کنند.

site3o.com | طراحی سایت

حال، از طریق توسعه و طراحی وب سایت است که می‌توان به یک رتبه بالاتر دست یافت. در اینجا پارامترهایی مانند تگ‌های عنوان، استفاده از کلمات کلیدی، بهینه سازی تصاویرو لینک دادن در میان موارد دیگر در نظر گرفته شده است. این بدان معنی است که وب سایت از تمام استانداردهای لازم برای رتبه بندی برتر برخوردار است.

 

پس از آن، از طریق بهینه سازی است که وب سایت، کاربرپسند می‌شود. جدا از داشتن وب سایت، مدیران وب می‌توانند کاربران مورد نیاز خود را حفظ کنند. در این راستا، توسعه دهنده وب لازم است ویژگی هایی مانند "Call-to-action"  (فراخوان برای عمل) را در آن بگنجاند.

این بیشتر نیاز به طراحی ساده در صفحات را در پی دارد. پس از آن، شما می‌توانید در مورد سرعت بارگیری مورد انتظار یاد بگیرید. از طریق این بهینه سازی است که وب سایت هنگام جستجوی درخواست‌های مختلف ظاهر می‌شود. بنابراین وب سایت بر روی نتایج جستجو کلیک بیشتری می‌خورد و این به نفع شماست.

 

محتوای تصویری در وب سایت ارائه دهید

حقیقت این است که فروش محصولات و خدمات انتزاعی می‌تواند دست و پا گیر باشد. این مسئله وقتی بیشتر پیچیده می‌شود که یک شرکت فقط تعداد زیادی متن درباره تخصصشان ارائه دهد. اینجاست که توسعه وب سایت همه چیز را دلپذیرتر می‌کند.

صاحب مشاغل با تماس با یک طراح وب حرفه‌ای، تصاویری را برای استفاده انتخاب می‌کند. علاوه بر این، این شرکت در انتخاب تعداد فیلم‌ها و تصاویر تبلیغاتی از آزادی برخوردار است. این امر برای بهینه سازی در موتورهای جستجو هدایت می‌شود.

شایستگی استفاده از محتوای بصری این است که تصویر واضحی از شکل ظاهری محصول در اختیار کاربران قرار می‌دهد. ظاهراً همه مشتریان خدمات یا محصولات ارائه شده از طریق متن را درک نمی‌کنند. بنابراین درج تصاویر کار رساندن مطلب را ساده می‌کند.

علاوه بر این، استفاده از تصاویر در سایت به راحتی توجه خوانندگان را به خود جلب می‌کند. قبل از خواندن متن، کاربران اغلب مشتاق تصویر هستند. ( همانطور که خوانندگان در کتاب‌ها همیشه به دنبال تصاویر و یا نقاشی هستند) این امر شانس داشتن کاربران بیشتر در وب سایت را بهبود می‌بخشد.

با این وجود به مدیران وب توصیه می‌شود از اشباع اطلاعات تصویری خودداری کنند. به این دلیل که تفسیر را برای کاربر دشوار می‌کند. همچنین باعث پایین آمدن رتبه وب سایت و بهینه سازی موتور جستجو می‌شود. بنابراین تعادل استفاده از تصاویر مهم است.

 site3o.com | طراحی سایت

فروش را افزایش دهید

رونق کسب و کار به شدت بر مقدار فروش‌های انجام شده متصل است. خوب، ایجاد یک وب سایت می‌تواند به طور موثر به یک تجارت کمک کند تا فروش بیشتری را به خود جلب کند. طبق گفته سایت‌ها و مجلات فناوری، فعالیت‌های تجارت الکترونیکی ایران در چند ساله اخیر حدود ۴۵ درصد افزایش داشته است. این نشان می‌دهد که فروش در وب سایت‌ها باعث جذب بیشتر کاربران می‌شود.

امروزه صاحبان مشاغل بیشتری عجله دارند تا معاملات خود را به صورت آنلاین انجام دهند. این عجله و اشتیاق به این دلیل است که آنها فرصت خوبی را برای استفاده از فروش آنلاین پیدا کرده‌اند. افزایش فروش همزمان با افزایش تعداد مشتری انجام می‌شود.

برای ارتقای فروش، به مدیران وب توصیه می‌شود که همیشه به روز باشند. از طریق به روزرسانی و ارتقا است که عملکردهای وب سایت هموار می‌شوند. علاوه بر این، به مشتریان نشان خواهد داد که برند تجاری به ارائه خدمات و اطلاعات مثال زدنی اختصاص یافته است.

روش دیگر برای بهبود فروش، تبلیغات است. در اینجا می‌توانید حال و هوای مورد نیاز را در بین کاربران ایجاد کنید. این کار به قدری تکرار می‌شود تا منجر به فروش بیشتر شود. همچنین، این احساس به کاربران می‌رسد که می‌توانند محصولات ارزان قیمت را از این شرکت خریداری کنند. بنابراین، تمام فعالیت‌های موجود در وب سایت به نحوی به کسب و کار ارزش افزوده می‌دهند.

 

مشتریان مادام العمر را به تجارت خود جذب کنید

از آنجا که هر شغل و شرکتی آرزو دارد بالهای خود را باز کند و گسترش یابد، داشتن مشتریانی وفادار امری اساسی است. با این وجود، این کار می‌تواند یک کار دلهره آور باشد، به ویژه هنگامی که کارآفرین از روش‌های ضعیف برای دستیابی به این هدف استفاده می‌کنند. اینجاست که بازهم توسعه و طراحی وب سایت به شما کمک می‌کند.

معیارهای بازیابی شده از سایت، مدیران وب سایت را قادر می‌سازد تا بر فعالیت کاربران نظارت داشته باشند. در اینجا می‌توان مشتریانی را که به طور مداوم از نام تجاری شما پشتیبانی می‌کنند هایلایت کرد. پس از مشخص کردن آنها، صاحب مشاغل باید روش‌های خلاقانه‌ای را برای حفظ این مشتریان به کار گیرد.

یکی از گزینه‌های ابتکاری پاداش دادن با کوپن هدیه و پاداش است. این قطعاً دلیل بیشتری برای دسترسی به خدمات یا محصولات شما به آنها خواهد داد. به یاد داشته باشید، از طریق وب سایت است که صاحبان مشاغل اطمینان می‌دهند هیچ مشتری وفاداری از قلم نیافتد.

نکته جالب دیگر در مورد کاربران مادام العمر این است که آنها قادر به بازاریابی و گسترش نام تجاری شما هستند. بنابراین آن‌ها به طور غیرمستقیم برای شما کار می‌کنند. این امر همچنین هزینه بازاریابی را کاهش خواهد داد و بازهم از چند جهت به نفع شماست.

 site3o.com | طراحی سایت

به مشتریان بیشتری دست یابید

یکی از اهداف اصلی تأسیس هر شغل یا شرکتی رشد از نظر مشتری است. خوب حالا، راههای بی‌شماری برای دستیابی به این هدف وجود دارد اما هرکدام نتایج متفاوتی دارند. هنگامی که صحبت از طراحی و توسعه وب سایت می‌شود، برخی از نقاط عطف مهم به دست آمده است.

اولین مورد این است که نام تجاری را در آنجا قرار می‌دهد. اساساً، وقتی وب سایت در دنیای گستر وب در دسترس باشد، آن شرکت در یک بستر جهانی قرار دارد. این بدان معنی است که می‌توان شرکتی را که کمتر شناخته شده است جستجو کرد و محصولات را به مشتریان بدون محدودیت مکانی ارائه داد.

این سرویس‌ها هستند که به مشتری کمک می‌کند تا فاصله دسترسی مشتریان به فعالیت‌ها را کاهش دهد. در اینجا، گزینه‌های دیگری مانند خرید یا سفارش محصول در وب سایت وجود دارد. بعلاوه، این شرکت همچنان با مشتریان محلی خودش هم در ارتباط است. و این عالیه !

 

بهبود تعامل کاربر

به طور معمول، یک سازمان در یک سازه آجری و ملات و آهن میزبانی می‌شود. اما با این وجود، با دیجیتالی شدن سرویس‌های بیشتر، زمانه تغییر کرده است. به همین دلیل است که کارآفرینان به ایجاد وب سایت‌های عالی ترغیب می‌شوند که وابسته به مکان و تجهیزات فیزیکی نیست.

در این پلتفرم، ایجاد یک رابطه خوب با کاربر نهایی کاملاً آسان است. این کار مستلزم بازیابی بازخورد در مورد خدمات و محصولات ارائه شده است. بنابراین می‌توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و پاسخ‌های حیاتی به سوالات پرسیده شده ارائه دهید. علاوه بر این، هیچ محدودیتی در زمان فعالیت وجود ندارد. با اتوماسیون خدمات در وب سایت، مشتریان خدمات شبانه روزی را تضمین شده دریافت می‌کنند.

همچنین تحت تعامل کاربر، وبلاگ یا مالک سایت می‌تواند مشتریان را همیشه در پست خود نگه دارد. به عنوان مثال، اگر تعرفه‌های قیمت جدید معرفی شود، مشتریان از جمله اولین کسانی هستند که از این موضوع اطلاع دارند.

 

مدبر در بازاریابی و تبلیغات

برای استارتاپ‌ها، داشتن محصولات و خدمات در خارج برای دستیابی به موفقیت اساسی است. همانطور که گفته شد، استراتژی‌های بازاریابی در فروش یک برند مفید هستند. در مقایسه با تاکتیک‌هایی مانند استفاده از رسانه‌های اصلی و بیلبوردها، طراحی و توسعه وب سایت مقرون به صرفه تر و مناسب جیب است.

site3o.com | طراحی سایت

از طریق این بستر آنلاین است که یک شرکت می‌تواند تمام اطلاعات مربوطه را نمایش دهد. این شامل؛ محصولات / خدمات ارائه شده، مکان، قیمت گذاری، شهرت و تماس با دیگران است. مدیر وب سایت می‌تواند به راحتی پیشنهادهای جذاب را در وب سایت ارسال کند.

جالب است که به روزرسانی تخفیفات و پیشنهادات شگفت انگیز در وب سایت آسان تر است. بنابراین انتظار برای قرار دادن تبلیغات خالی از لطف نیست. بنابراین هیچکونه مشکل و هزینه‌ای برای قرار دادن تبلیغات وجود ندارد.

علاوه بر این، فعالیت تجاری می‌تواند با رقم مشخصی کار کند. این یعنی چی؟ اساساً، از طریق سئو کسب و کار می‌تواند بداند که کجا تأکید بیشتری دارد. همچنین، وب سایت اطلاعات به روز در مورد آخرین تبلیغات در بازار را ارائه می‌دهد.

 

ساده سازی نام تجاری

هنگام معرفی یک وب سایت برای شرکت، سازگار بودن نام تجاری بسیار مهم است. این از طریق طراحی و توسعه وب سایت تحقق میابد. در اینجا، مدیر وب یک نام تجاری منحصر به فرد ایجاد می‌کند که در همه موتورهای جستجو نمایش داده می‌شود. بنابراین فارغ از اینکه سایت در Bing باشد یا Google ، هیچ فرقی نمی‌کند.

علاوه بر این، آرم و نام تجاری در کل شبیه است. این امر احتمال سردرگمی با سایر برندهای رقابتی را کاهش می‌دهد. این مسئله نیز به قوام و ثبات شما  کمک می‌کند. پیش بینی می‌شود که با این کار شرکت پیگیری مداوم کاربران خود را حفظ کند.

در صورت تغییر نام تجاری، مدیر وب سایت باید از رعایت تشریفات قانونی اطمینان حاصل کند. پس از بررسی این موضوع، موتورهای جستجو به طور خودکار سوابق را به روز می‌کنند. بنابراین، به محض اینکه مشتری‌ها نام تجاری را جستجو می‌کنند، به کالای مناسب دسترسی پیدا می‌کنند.

روش دیگر برای بررسی این موضوع این است که وب سایت می‌تواند تغییرات را به اطلاع مشتریان برسد. از آنجا که این شرکت از تکنیک‌های دیگری مانند رسانه‌های اجتماعی استفاده می‌کند، وب سایت همچنین می‌تواند از طریق آن وارد سیستم شود. در اینجا، مدیر وب سایت حتی می‌تواند خوانندگان را قبل از راه اندازی از طریق یک دید جدید تحریک کند. در کل، این تغییرات را می‌توان از همه جوره اعمال کرد.

 

چگونه طراحی و توسعه وب سایت به شرکت‌ها کمک می‌کند تا به سود دهی بیشتر برسند ؟!

 site3o.com | طراحی سایت

1. صرفه جویی در هزینه‌ها

متأسفانه بسیاری از شرکتهای نوپا و بزرگ به دلیل سود کم در فعالیت خود شکست می‌خورند. این در حالی است که انتظار زیادی از سرمایه گذاری انجام شده دارند. بخشی از این شکست‌ها مربوط به درگیر تاکتیک‌های ضعیف تجاری بودن مانند بی توجهی به خدمات وب است.

باید دانست که طراحی و توسعه وب سایت مقرون به صرفه است. با ساختاردهی صحیح محتوا، مدیر وب سایت در هنگام توسعه وب در هزینه‌های زیادی صرفه جویی می‌کند. جنبه صرفه جویی در هزینه، به منافع آینده‌ای که وب سایت برای کسب و کار به ارمغان می‌آورد گسترش می دهد.

علاوه بر این، وب سایت فاصله طی شده را برای دسترسی به مشتریان کاهش می‌دهد. اگر کسی بخواهد رو در رو با مشتریان بالقوه صحبت کند، این امر الزامات و منابع زیادی را به دنبال خواهد داشت. در اینجا است که سرویس‌های وب وارد می‌شوند. همچنین، کاهش چنین هزینه‌های اضافی به معنای کسب سود بیشتر در کسب و کار است.

 

2. اجازه تبلیغات در وب سایت

صاحبان مشاغل باید با تبلیغات زیادی که در وب سایت‌های مختلف پخش شده است، روبرو شده باشند. خیلی خوب، این یکی از روش‌های مؤثر یک سرمایه گذاری تجاری است که می‌تواند سود بیشتری جذب کند. اساساً سایر شرکت‌ها برای نمایش تبلیغات خود در وب سایت با این شرکت تماس خواهند گرفت.

به عنوان بخشی از بازاریابی و تبلیغات، وب سایت میزبان مبلغ مشخصی را برای داشتن آگهی دریافت می‌کند. متعاقباً، تهیه یک وب سایت بی‌نظیر و مشهور بسیار مهم است. با تمرکز بر روی این امر، مدیر وب سایت می‌خواهد وب سایت را در کانون توجه قرار دهد.

برندگان بزرگ در اینجا کسانی هستند که وب سایت آن‌ها شرکت‌ها و تبلیغات بیشتری را به خود جلب می‌کند.

 

3. تجارت الکترونیکی

همانطور که قبلاً گفته شد، پیش فروش‌ها و خدمات، از فروشگاه‌ها به پلتفرم‌های آنلاین منتقل شده‌اند. یکی از مکان‌های ثابت شده آنلاین وب سایت است.

بیایید آمازون را مثال بزنیم، موفق شد 44 درصد از کل فروش تجارت الکترونیکی در ایالات متحده را به خود اختصاص دهد. همچنین، استاتیستا تأیید کرده است که این شرکت موفق شده است 108.35 میلیون دلار فقط در سال 2017 درآمد کسب کند.

 

و سخن پایانی

بعد از شرح دقیق اهمیت یک وب سایت، جنبه‌های خاصی به روشنی مشخص می‌شود. اولین مورد این است که بنگاه‌های اقتصادی باید در ایجاد و طراحی یک وب سایت سفارشی تلاش کنند. ثانیا، بسیار مهم است که بهترین کاری که می‌توانیم انجام دهیم. بنابراین پیش بینی می‌شود که وب سایت یا وبلاگ به جایگاه بالایی برسند و از دستورالعمل‌ها پیشی بگیرند .

با گفتن این موارد، مسئولیت حرکت گسترده و توسعه یک وب سایت به عهده مدیر وب سایت و یک تیم حرفه‌ای طراحی سایت است.

نظرات
ارسال نظر

برای دریافت خبرنامه واطلاعیه ها
ایمیلتان را وارد کنید