روش‌های فوق العاده برای تبلیغ و ارتقاء رایگان حساب اینستاگرام

روش‌های فوق العاده برای تبلیغ و ارتقاء رایگان حساب اینستاگرام

اینستاگرام با صدها میلیون کاربر فعال روزانه ، یکی از بهترین ابزارهای رایگان برای دستیابی به بازار هدف شماست. اما نمی‌توانید فقط در یک لوپ پست گذاشتن قرار بگیرید و انتظار نتایج را داشته باشید. بله ، ارسال منظم مهم است ، اما باید بخشی از یک استراتژی بزرگتر برای تبلیغ حساب اینستاگرام شما باشد. هرچه آشنایی کاربران با برند شما در این بستر بیشتر باشد ، اعتماد بیشتری می‌توانید به دست آورید و بقیه تلاش‌های بازاریابی شما موثرتر خواهد بود.

site3o.com | تبلیغات

آنچه جالب است این است که روش‌های زیادی برای تبلیغ حساب اینستاگرام شما وجود دارد - همه به صورت رایگان. بنابراین در این پست ، 20 راه کار از این قبیل را برای شما معرفی می‌کنیم.

آنچه به آن خواهیم پرداخت:

o      چگونه می‌توان نمایه خود را از طریق کانال‌های دیگر ارتقا داد

o      نحوه استفاده از ایجاد رابطه برای تبلیغات ارگانیک حساب خود

o      ویژگی‌های بومی اینستاگرام که می‌توانند به تبلیغ نمایه شما کمک کنند

o      روش‌های محتوا محور برای جلب توجه بیشتر به حساب خود

من حتی چند استراتژی جایزه را برای شما در نظر گرفته‌ام اگر قصد هزینه کردن دارید. صرف نظر از استراتژی ، موضوع اصلی این پست را ارتقاء حساب اینستاگرام خود برای مخاطبان مناسب خواهید یافت. از این گذشته ، چه فایده‌ای دارد که افرادی که برای کسب و کار شما مناسب نیستند شما را دنبال کنند و با شما درگیر شوند؟

دلایل ارتقاء تجارت خود از طریق اینستاگرام

به طور کلی ارتقاء مشاغل شما کار بدون فکر نیست ، اما به خاطر این پست ، بیایید در مورد این صحبت کنیم که چرا ارتقاء مشخصات کسب و کار اینستاگرام تان به ویژه به وقت شما می‌ارزد. در اینجا آنچه می‌توانید با ارتقاء ابنستاگرام خود به دست آورید:

        در معرض قرار گرفتن: اینستاگرام دومین برنامه رایگان بارگیری شده در فروشگاه برنامه Apple است (منبع: Apple)

        دسترسی: اینستاگرام با داشتن 1 میلیارد کاربر فعال ماهانه و 500 میلیون کاربر فعال روزانه ، سومین پلتفرم محبوب رسانه‌های اجتماعی در جهان است (منبع: اینستاگرام).

        با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید: اینستاگرام از نظر جنسیتی از بین سیستم عامل‌های رسانه‌های اجتماعی خنثی است و از 50.9٪ زن تا 49.1٪ مرد ، این بدان معنی است که تبلیغات شما برای اتصال به هر دو بخش مخاطب هدف شما مفید است (منبع: Statista)

site3o.com | تبلیغات

        مشتریان: با وجود چنین پایگاه کاربری گسترده‌ای ، با اطمینان می‌توانید نتیجه بگیرید که در اینستاگرام به درصد زیادی از بازار هدف خود رسیده‌اید. و انتقال ارزش ، جلب اعتماد و ایجاد روابط با چنین برنامه پرکاربردی به شما در جذب و نگهداری بیشتر مشتری کمک می‌کند.

قبل از شروع ارتقاء حساب اینستاگرام

بیایید ابتدا اطمینان حاصل کنیم که شما در مسیر ارتقاء اینستاگرام خود تنظیم شده اید. این کار شامل داشتن نمایه کسب و کار ، عمومی کردن آن و تکمیل بیوگرافی است.

1. مطمئن شوید که یک حساب کاربری در اینستاگرام دارید

قبل از اینکه افراد بیشتری را به حساب اینستاگرام خود جذب کنید ، مطمئن شوید که حساب اینستاگرام شما مربوط به نمایه تجاری است. اگر از یک حساب کاربری شخصی اینستاگرام برای تجارت خود استفاده می‌کنید ، جابجایی به یک حساب تجاری در واقع بسیار آسان است. در پایین سمت راست صفحه اصلی نماد شخص و سپس چرخ‌دنده در گوشه سمت راست بالای صفحه را انتخاب کنید. با این کار به صفحه "گزینه ها" می‌روید که می‌توانید "تغییر به نمایه کسب و کار" را انتخاب کنید.

site3o.com | تبلیغات
2. مشخصات خود را کامل کنید

نمایه‌های ناقص اینستاگرام با داشتن چنین بستر بصری ، زیاد جذاب نیستند. تا حدی که بهتر است افراد کمتری در یافتن نمایه کامل باشند تا تعداد بیشتری از افراد در یک تصویر ناقص. برای تکمیل نمایه کسب و کار خود ، جزئیات مفیدی درباره کسب و کار خود وارد کنید ، از یک عکس نمایه با کیفیت بالا استفاده کنید و مطمئن شوید که بیوگرافی اینستاگرام خود را با تن صدای مارک خود نوشته‌اید. همچنین ، یک پیوند به وب‌سایت خود یا یک صفحه فرود مشخص شده در بیوگرافی خود وارد کنید.

site3o.com | تبلیغات
3. خود را قابل مشاهده کنید

اگر مخاطبان نتوانند شما را پیدا کنند ، نمی‌توانید حساب اینستاگرام خود را ارتقاء دهید و دنبال کننده‌های بیشتری کسب کنید! بنابراین کافی است یک بررسی مجدد انجام دهید تا نمایه خود را عمومی کنید. در غیر این صورت ، فقط کسانی که از قبل شما را دنبال می‌کنند می‌توانند پست‌های شما را مشاهده کنند.

بسیار خوب ، حالا که ترتیب آن اصول اولیه را دادیم ، وقت آن است که بحث کنیم که چگونه حساب اینستاگرام تان را بدون صرف هزینه‌ای به صورت موثر ارتقاء دهید.

اکانت اینستاگرام خود را بصورت متقابل تبلیغ کنید

بازاریابی دیجیتال به طور خاص به یک کانال اشاره نمی‌کند. یک استراتژی موثر همزمان چندین کانال را به کار می‌گیرد و از طریق سازگاری محتوا ، یک سیستم منسجم ایجاد می‌کند که با هم‌افزایی بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می‌آورد. در اینجا نحوه استفاده از کانال‌های بازاریابی مختلف دیگر برای ارتقاء و تبلیغ رایگان حساب ایمستاگرام تان وجود دارد:

4. با ایمیل

شاید مفید باشد که در زیر صفحه ایمیل‌های بازاریابی خود - یا حتی در امضای ایمیل‌های منظم ، آیکون‌های فعال‌ترین شبکه‌های اجتماعی خود را بگنجانید. این البته از لحاظ ظاهری حساب اینستاگرام شما را تبلیغ نمی‌کند ، اما به مخاطبان شما یک امتیاز دیگر برای دسترسی به نمایه شما می‌دهد. بعلاوه ، تصور می‌کنم بخش‌های خاصی از لیست ایمیل شما وجود دارد که یا مشتریانی وفادار هستند و یا منجر به تبحر بالایی می‌شوند ، بنابراین احتمال رسیدن آنها از طریق یکی از ایمیل‌های شما به حساب اینستاگرام شما بیشتر است.

همچنین می‌توانید ایمیل‌های بازاریابی ارسال کنید که مستقیماً حساب اینستاگرام شما را تبلیغ می‌کنند. اگر در حال برگزاری مسابقه ، هدایا یا رویدادی هستید ، ممکن است بخواهید خوانندگان را به نمایه اینستاگرام خود هدایت کنید تا آنها بتوانند در آن شرکت کنند.

5. در وب سایت خود

در این مرحله ، مصرف کنندگان انتظار دارند که آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی در وب سایت مشاغل موجود باشد ، به طور معمول در پایین صفحه ، بنابراین مطمئن شوید که این نمادها و پیوندها را به دسته‌بندی‌ خود اضافه کنید. علاوه بر این ، اگر تجارت شما به تصاویر بسیار وابسته است (مانند عکس‌های قبل و بعد ، مناظر زیبا ، طراحی داخلی و غیره) ؛ اگر عکاس یا حتی برنامه ریز یک گالری هستید ؛ یا اگر یک خوراک محصول در اینستاگرام دارید ، ممکن است بخواهید صفحه‌ای داشته باشید که فید اینستاگرام شما در آن تعبیه شده باشد. در اینجا سه روش رایگان برای اتصال صفحه وب سایت خود به فید اینستاگرام وجود دارد:

        اگر در فن آوری مهارت دارید ، ویژگی جاسازی رایگان اینستاگرام.

        افزونه‌های رایگان برای کسانی که از وردپرس استفاده می‌کنند ، مانند Smash Balloon.

        ابزارهای رایگان مانند ابزارک Instagram Forever-Free EmbedSocial برای وب‌سایت‌ها

site3o.com | تبلیغات
6. از طریق شبکه‌های اجتماعی دیگر

اگر در سایر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر یا LinkedIn دنبال کنندگان زیادی دارید یا از میزان تعامل بالایی برخوردار هستید ، از این پلتفرم‌ها به عنوان ابزار تبلیغاتی متقابل برای حساب اینستاگرام خود استفاده کنید. شما می‌توانید این کار را با استفاده از CTA مستقیم ، ترویج پیوند به بیوگرافی اینستاگرام خود یا به اشتراک گذاری جدیدترین عکس‌ها و فیلم‌های اینستاگرام در آن پلتفرم‌ها انجام دهید. از آنجا که بسیاری از افراد در بیش از یک شبکه اجتماعی فعال هستند ، به احتمال زیاد می‌توانید برخی را ترغیب کنید تا شما را در اینستاگرام نیز دنبال کنند.

برای ارتقاء حساب اینستاگرام خود از ایجاد رابطه استفاده کنید

استراتژی‌های زیر برنده هستند زیرا به ارتقا حساب اینستاگرام شما کمک می‌کنند اما همچنین باعث ایجاد حس جامعه در اطراف نام تجاری شما می‌شوند و برای دنبال کننده‌گان شما نقش صدا را اجرا می‌کنند.

7. با خانواده و دوستان خود شروع کنید

این نکته به ویژه برای مشاغل کوچک یا محلی یا کسانی که تازه کار خود را با بازاریابی در اینستاگرام آغاز می‌کنند بسیار مفید است. برقراری ارتباط با خانواده و دوستان به شما کمک می‌کند تعامل اولیه را بدست آورید و آنها (امیدوارم) خوشحال باشند که حساب شما را در شبکه‌های خود تبلیغ می‌کنند. حتی اگر آنها مستقیماً حساب شما را تبلیغ نکنند ، تعاملات آنها با نمایه شما در خبرمایه آنها نشان داده می‌شود و دنبال کننده‌های آنها می‌توانند شما را از این طریق کشف کنند.

8. تعامل را در اولویت قرار دهید

شاید بهترین راه برای تبلیغ حساب اینستاگرام خود از طریق تعامل واقعی باشد. مصرف کنندگان دوست دارند احساس شنیدن داشته باشند ، بنابراین هرچه بیشتر نظرات آنها را جلب کنید ، نظرات و افکار بیشتری دریافت خواهید کرد. اما فقط با تعامل خود واکنش نشان ندهید. به صورت فعالانه پست‌های طرفداران خود را لایک کرده و نظر دهید و آنها را دنبال کنید. هر یک از این تعاملات باعث تقویت ارگانیک حساب اینستاگرام شما می‌شود و در عین حال رابطه شما با مخاطبان تقویت می‌شود و اعتماد را تقویت می‌کند.

9. محتوای تولید شده توسط کاربر را درخواست و به اشتراک بگذارید

محتوای تولید شده توسط کاربر ضمن ارتقاء اینستاگرام تجارت شما ، می‌تواند باعث افزایش تعامل اینستاگرام تان شود. هیچ شکلی از محتوای تبلیغاتی بهتر از مشتریان واقعی نیست. بعلاوه ، هنگامی که محتوای آنها را به اشتراک می‌گذارید ، آنها احتمالاً آن را برای مشاهده دنبال کننده‌های خود دوباره ارسال می‌کنند و باعث افزایش بیشتر دسترسی شما می‌شوند.

site3o.com | تبلیغات

بسیاری از محتوای تولید شده توسط کاربر به صورت ارگانیک رخ می‌دهد ، اما شما همچنین می‌توانید مستقیماً آن را درخواست کنید - از طریق یک چالش ، یک مسابقه یا هر فعالیت جذاب و سرگرم کننده ساده. به عنوان مثال ، از مشتریان خود بخواهید که عکس‌های خود را با استفاده از محصول مورد علاقه شما یا پشتیبانی از علتی که شما برای آن مهم هستید به اشتراک بگذارند. به خصوص با مسابقات ، این استراتژی می‌تواند به دنبال کنندگان شما الهام بخش شود (یا حتی آنها را ملزم کند) تا دیگران را که هنوز حساب اینستاگرام شما را دنبال نمی‌کنند ، برچسب گذاری کنند. فقط مطمئن شوید که تلاش شما منجر به جذب پیروان علاقه مند به تجارت شما می‌شود.

فقط مطمئن شوید که تلاش شما منجر به جذب پیروان علاقه مند به تجارت شما می شود.

اینفلوئنسرهای اینستاگرام را دنبال کرده و با آنها وارد تعامل شوید

اجرای یک همکاری تأثیرگذار واقعاً می‌تواند میزان نمایش شما در اینستاگرام را افزایش دهد ، اما همچنین می‌توانید به سادگی با آنها درگیر شوید تا از مارک آنها پشتیبانی کند و در عین حال به تجارت شما نوری از مخاطبان بتابد. حتما لازم نیست پست‌های آنها را دوست داشته باشید ؛ آنها را دوباره پست کنید و متفکرانه در مورد آنها نظر دهید به گونه‌ای که به پست یا مکالمه ارزش بیشتری ببخشد. برای آشنایی کامل با نام تجاری ، مخاطبان و محتوای تأثیرگذار در سراسر وب حتماً کمی وقت بگذارید تا بتوانید از همسو بودن کامل شما اطمینان حاصل کنید.

site3o.com | تبلیغات

یک مزیت برتر این استراتژی این است که تعامل منظم با افراد تأثیرگذار می‌تواند به شما کمک کند تا با اطلاعات صنعت و روندهای محبوب در داخل سایت خود به روز باشید.

برای تبلیغ حساب اینستاگرام خود از محتوا استفاده کنید

در قلب هر استراتژی خوب بازاریابی دیجیتال ، محتوا قرار دارد - محتوایی آموزنده ، معتبر ، با کیفیت بالا که نیازهای مشتریان شما را آگاه ، درگیر و برآورده می‌کند. در اینجا به نحوه ادغام بازاریابی محتوا در راه‌کارهای تبلیغاتی اینستاگرام تان اشاره می‌کنیم.

10. پست های مفید را منتشر کنید

این یکی از روشهای امتحان شده و واقعی برای تبلیغ حساب اینستاگرام شما به صورت رایگان است - یا بهتر بگوییم ، تجارت خود را به طور کلی از طریق اینستاگرام تبلیغ کنید. محتوای جذاب ، جالب و مفید به کاربران دلیلی می‌دهد تا شما را دنبال کنند. در اینجا چند ایده و نکته برای مطالب مفید آورده شده است:

o      ارسال پست کلاسیک وبلاگ: این یک پست اینستاگرامی است که حاوی عنوان یا خلاصه‌ای از یک پست وبلاگ و سپس پیوند به آن است.

o      پیام‌های کوتاه به صورت طولانی: نقاط اصلی و برجسته را از پست‌های وبلاگ با عملکرد بالا استخراج کنید و آنها را در یک پست اینستاگرام با تصویر متناظر قرار دهید.

o      محتوای منابع دیگر: آمار صنعت را از طریق نمودارها ، نمودارها و سایر تصاویر جذاب به اشتراک بگذارید ، مطمئن باشید که منبع اصلی را برچسب گذاری می‌کنید.

site3o.com | تبلیغات

به خاطر داشته باشید که همیشه لازم نیست در پست‌های اینستاگرامی خود به وب سایت خود پیوند دهید. این یک روش عالی برای افزایش بازدید وب سایت است ، اما وقتی به تعداد پست‌های موجود در پیگیری پیروان خود فکر می‌کنید که حاوی لینک هستند ، یک پست ساده و قابل هضم برای آنها مانند یک نفس تازه است - چیزی که می‌توانند در آن استفاده کنند. و هنگامی که از طریق خوراک بی پایان خود حرکت می‌کنند ، احساس تکمیل می‌کنند.

یک چیز مرسوم قابل هضم برای پیروان شما مانند نفس کشیدن هوای تازه است - چیزی که وقتی می‌توانند از طریق خوراک بی پایان خود پیمایش کنند ، می‌توانند از آن استفاده کنند و احساس تکمیل می‌کنند.

شما ممکن است با این روش افزایش فوری تعامل یا دنبال‌کننده را مشاهده نکنید ، اما این کاملاً ضروری است. اگر به مرور و با صدای مارک منحصر به فرد خود به طور مداوم آموزش و محتوای با کیفیت بالا ارائه دهید ، مطمئناً حساب اینستاگرام شما شهرت خوبی پیدا می‌کند و افراد ذی ربط مناسبی را کسب می‌کند.

11. تصاویر جذاب و با کیفیت ارسال کنید

باور کنید ، اصلا آنقدرها سخت نیست. برخلاف تصور عمومی ، برای تولید تصاویر جذاب و فریبنده برای اینستاگرام ، نیازی نیست که یک عکاس حرفه‌ای باشید یا تجهیزات گران قیمت داشته باشید. بسیاری از ابزارهای ویرایش عکس و فیلم رایگان از طریق خود اینستاگرام و برنامه‌های دیگر برای کمک به شما در ایجاد تصاویر چشم نواز و با کیفیت مانند Canva یا Layout یا ده‌ها برنامه دیگر در دسترس است.

site3o.com | تبلیغات

در این تصویر مشاهده می‌کنید که کریستین دامستر ثابت می‌کند که تصاویر با کیفیت خوب از آنچه فکر می‌کنید آسان‌تر هستند.

نکته حرفه‌ای: برای برخی از مشاغل ممکن است مفید باشد که خوراک دائمی خود را برای تصاویر با کیفیت ، موارد گالری و سایر پست‌های همیشه سبز خود ذخیره کنید. و محتوای خام ، به موقع و خودجوش خود را برای استوری اینستاگرام خود ذخیره کنید که به زودی به آن خواهیم پرداخت.

12. ارسال در زمان مناسب

پست منظم و مداوم در اینستاگرام مهم است ، اما اگر در زمان‌های مناسب پست نگذارید کارهای زیادی برای تبلیغ حساب خود انجام نمی‌دهید. "زمان مناسب" با توجه به مخاطب هدف ، نوع کسب و کار و موارد دیگر متفاوت است ، بنابراین باید در این مورد تأمل کنید.

به عنوان مثال ، اگر بازار هدف شما به طور گسترده از مدیران اجرایی تشکیل شده باشد ، بهترین زمان ارسال پست ممکن است در پایان کار ، حدود ساعت 5 بعد از ظهر یا در رفت و آمد صبحگاهی آنها باشد. اما اگر مخاطبان شما در وهله اول مادران کودکان خردسال هستند ، پس از اینکه بچه‌های کوچک خود را در مدرسه رها کرده‌اند ، مناسب‌ترین زمان شما احتمالاً اواخر صبح خواهد بود. با استفاده از تجزیه و تحلیل ، به تجزیه و تحلیل خود بپردازید تا بفهمید چه زمانی ارسال پست در تبلیغ حساب اینستاگرام شما موثر خواهد بود.

13. در پست‌های خود سوال کنید

استفاده از زیرنویس‌ها یا نظرسنجی‌ها برای پرسیدن سوال مربوط به جایگاه خوب شما راهی عالی برای افزایش تعامل ، کسب معرفت بیشتر و تقویت رشد اینستاگرام است. به سوالاتی بپردازید که پاسخ دادن آنها سرگرم کننده خواهد بود یا در مورد موضوعاتی که برای مخاطبان هدف شما مهم است ؛ فقط از هر چیز بیش از حد شخصی یا بحث برانگیز دور شوید ، زیرا تعامل ناشی از آن می‌تواند بازخورد خوبی نداشته باشد.

site3o.com | تبلیغات

همچنین می‌توانید از طریق Instagram Story Highlights سوال کنید (بعداً به سوالات خواهیم رسید).

14. همیشه از # (هشتگ) استفاده کنید

وقتی صحبت از تبلیغ و ارتقاء حساب اینستاگرام شما می‌شود ، هشتگ‌ها ضروری هستند. برای برجسته سازی حساب خود از هشتگ‌های مربوطه در پست ها و استوری‌های خود استفاده کنید.

و منظورم از هشتگ :

هشتگهای مبتنی بر مکان. این موارد به شما کمک می‌کند تا آگاهی از نام تجاری را در جامعه محلی خود ایجاد کنید و توسط مشتریان نزدیک کشف شوید (فکر کنید # نیاوران ). ((صحبت از کشف شدن توسط مشتریان در این نزدیکی هست ، آیا شما در Google Maps با بالاترین رتبه ممکن هستید؟))

site3o.com | تبلیغات

هشتگ‌های خاص صنعت. این هشتگ‌ها می‌توانند به حساب اینستاگرام شما کمک کنند تا در نزدیکی افراد دور و نزدیک که ممکن است به طور کلی به محتوای کسب و کار شما علاقه مند باشند ، برجسته شود. این کار به شما کمک می‌کند تا در فضای خود اقتدار ایجاد کنید و حتی با تأثیرگذاران ارتباط برقرار کنید.

هشتگ‌های محبوب: هشتگ‌های جالب مانند #nofilter و هشتگ‌های خلاقانه اختصاص داده شده به روزهای هفته خوب است که همراه با هشتگ‌های هدفمندتر استفاده شود. این نوع پست‌ها راهی برای بیان صدای نام تجاری منحصر به فرد شما و کمک به ارتقاء جنبه انسانی تری از تجارت شما فراهم می‌کند.

شما می‌توانید در پست‌های خود حداکثر 30 هشتگ استفاده کنید ، اما این بدان معنی نیست که باید این کار را انجام دهید. روی مواردی که حساب شما را به مخاطبان مناسب ارجاع می‌دهند متمرکز باشید. به علاوه ، یک پست با هشتگ تتلو (!) می‌تواند کمی طاقت فرسا باشد و حتی ناامید کننده ظاهر شود. شما همیشه می‌توانید فقط دو یا سه مورد را در پست خود بگنجانید و سپس با بقیه هشتگ‌هایی که می‌خواهید استفاده کنید درباره پست خود نظر دهید - این به شما کمک می‌کند با حفظ پست‌های خوش سلیقه (و کمتر تهاجمی) همان نوردهی را داشته باشید.

شما می‌توانید در پست‌های خود حداکثر 30 هشتگ استفاده کنید ، اما این بدان معنی نیست که باید این کار را انجام دهید. روی مواردی که حساب شما را به مخاطبان مناسب ارجاع می‌دهند متمرکز باشید.

از ویژگی‌های اینستاگرام برای تبلیغ حساب خود استفاده کنید

بین استوری ، Story Highlights ، IGTV و موارد دیگر ، اینستاگرام دارای ویژگی‌های زیادی در این پلتفرم است که به شما کمک می‌کند مشخصات خود را بسازید و ارتقاء دهید. در اینجا چند استراتژی رایگان برای آزمایش آورده شده است:

15. مرتباً در استوری اینستاگرام خود ارسال کنید

Instagram Stories مانند آلبوم‌های کوچکی برای تجارت شما است که می‌تواند حاوی تصاویر ، فیلم‌ها ، برچسب‌ها ، نظرسنجی‌ها و موارد دیگر باشد. این محتوا هر 24 ساعت تازه می‌شود ، بنابراین مکانی عالی برای نمایش محتوای خام و شفاف‌تری است که به ایجاد قابلیت تجارت مجدد شما کمک می‌کند. کاربران داستان‌های اینستاگرام را دوست دارند ، بنابراین استفاده منظم از این ویژگی راهی برای تبلیغات شخصی حساب شما است. شما می‌توانید از Instagram Stories به طرق مختلف استفاده کنید.

16. از Story Highlights اینستاگرام استفاده کنید

Story Highlights اینستاگرام مجموعه‌هایی است از محتوایی که شما در گذشته در Instagram Story خود ارسال کرده اید. به طور معمول به آنها "آلبوم" گفته می‌شود و می‌توان آنها را در دسته‌های مختلف گروه بندی کرد. آنچه در مورد موارد برجسته داستان اینستاگرام بسیار جالب است این است که مانند داستان‌ها از بین نمی‌روند. آنها به طور دائم در نمایه شما ، درست در زیر بخش بیوگرافی شما و بالاتر از تازه‌های شما زندگی می‌کنند.

روش‌های زیادی برای استفاده از موارد برجسته داستان اینستاگرام برای تبلیغ و ارتقاء حساب اینستاگرام تان وجود دارد ، مانند موارد زیر:

·       محصولات را به نمایش بگذارید

·       وقایع را تبلیغ کنید

·       آخرین به روزرسانی‌های کار یا محصول خود را به اشتراک بگذارید

·       نظرسنجی‌های تعاملی را اجرا کنید

·       به سوالات دنبال کنندگان پاسخ دهید

·       آموزش محصولات ویژه

·       فروش و تخفیف را اعلام کنید

·       یک موضوع سریالی شروع کنید

·       بهترین توصیفات مشتری خود را برجسته کنید

... همه اینها محتوای با کیفیت و مفید را تشکیل می‌دهند و از اجرای استراتژی شماره 9 بالا اطمینان حاصل می‌کنند.

از Story Highlights اینستاگرام استفاده کنید برای به نمایش گذاشتن توصیفات.

17. از IGTV استفاده کنید

IGTV (تلویزیون اینستاگرام) مانند YouTube و تلویزیون عادی کار می‌کند ، به این ترتیب که کاربران می‌توانند از طریق حساب‌های مورد علاقه یا موضوعات مورد علاقه خود ، کانال‌ها را کشف کنند و ببینند. با توجه به اینکه محتوای ویدئویی ابزاری موثر برای دستیابی به مخاطبان شما است ، این یک روش عالی برای جذب بیشتر طرفداران متمایل به ویدیو به حساب اینستاگرام شما است.

site3o.com | تبلیغات

برای این کار حداقل تلاش تان کافی است . با بارگذاری اولین ویدیوی IGTV شما به طور خودکار کانال منحصر به فرد برند شما ایجاد می‌شود. به علاوه ، می‌توانید ویدیوهای Facebook و YouTube را که قبلاً ایجاد کرده‌اید دوباره مورد استفاده قرار دهید یا حتی دوباره ارسال کنید - در مقابل یک بخش کاملاً جدید از اینستاگرام خود قرار بگیرید.

18. از Instagram Live استفاده کنید

اجرای آموزش‌ها ، کارگاه‌های آموزشی و جلسات پرسش و پاسخ از طریق جلسه Instagram Live یکی دیگر از راه‌های خوب تبلیغ حساب شما است. حتماً پیش از موعد به پیروان خود اطلاع دهید که یک جلسه زنده را اجرا خواهید کرد ، بنابراین آنها می‌توانند به گسترش خبر کمک کنند و می‌توانید تعداد بینندگان خود را افزایش دهید. دیدن اینکه شما یا شخصی در شرکتتان صحبت می‌کنید یا چیزی را به نمایش می‌گذارید یک روش موثر برای اعتماد سازی و پشت سر گذاشتن نام تجاری شما است.

site3o.com | تبلیغات

روش‌های رایگان بیشتر برای تبلیغ و ارتقاء حساب اینستاگرام تان

این آخرین استراتژی‌ها (اما نه کم اهمیت) شامل به روز نگه داشتن مخاطبان ، پیوستن به مکالمات محبوب در اینستاگرام و جاهای دیگر و (در صورت تمایل) تبلیغات است. بیایید یک نگاهی به آنها هم بیندازیم.

19. به روزرسانی‌ها و تبلیغات فروش را اعلام کنید

اگر هر نوع فروش یا معامله ای را انجام می‌دهید ، محصول یا خدمات جدیدی را راه اندازی می‌کنید یا می‌خواهید اعلام کنید که کالای محبوب دیگری در انبار موجود است ، این موارد را به فید یا استوری اینستاگرام خود ارسال کنید. وقتی مشتریان و طرفداران بدانند که شما به طور مداوم از این کانال استفاده می‌کنید تا اطلاعات را از دست ندهید ، آنها مرتباً تازه‌های شما را بررسی می‌کنند و احتمالاً حساب شما را با دیگران به اشتراک می‌گذارند که می‌خواهند از آنها مطلع باشند.

فقط مراقب باشید که پست‌های تبلیغاتی زیادی در تازه‌های خود نداشته باشید ، چرا که این می‌تواند تأثیرات طاقت فرسایی بر مخاطبان شما بگذارد.

20. از یک ترند استفاده کنید

صحبت از ترند است، این کار می‌تواند ابزار قدرتمندی برای ارتقاء حساب اینستاگرام شما باشد. این ترند می‌تواند به سادگی استفاده از ویژگی جدید اینستاگرام ، سرگرم کننده انجام آخرین چالش ویروسی یا کار خیرخواهانه به عنوان حمایت از تغییرات اجتماعی باشد.

قرار دادن پست‌های با سلیقه و با کیفیت در مورد موضوعات پرطرفدار ، به احتمال زیاد منجر به بازنشر مجدد مخاطبان شما در پیچ‌های خود ، گسترش هرچه بیشتر دامنه دسترسی شما و کمک به تحکیم ارزش‌های اصلی برند شما می‌شود. استفاده از هشتگ‌های مرتبط را فراموش نکنید!

روشی نه چندان رایگان برای تبلیغ حساب اینستاگرام خود

بیایید در مورد تبلیغات اینستاگرام صحبت کنیم. نه ، این یک تاکتیک رایگان نیست ، اما بازهم به آن اشاره می‌کنم زیرا اگر مبارزات خود را به درستی راه اندازی کنید ، می‌توانید حساب خود را در مقابل مخاطبان عظیم و در عین حال بسیار هدفمند از افرادی که در غیر این صورت نمی‌دانستند شما وجود دارید ، دریافت کنید. - در حالی که منجربه بازدید و درآمد می‌شود.

چند مزیت دیگر از اجرای تبلیغات عالی اینستاگرام:

        از آنجا که اینها تبلیغات بصری هستند ، شما می‌توانید کسب و کار خود را به شکلی سلیقه‌ای که باعث ایجاد آگاهی از برند می‌شود به مخاطبان خود ارتقا دهید.

        تبلیغات اینستاگرام اغلب به صورت پست‌های منظم به نظر می‌رسند. این همیشه چیز خوبی نیست ، زیرا کاربران اغلب می‌توانند با کلیک بر روی یک تبلیغ فریب خورده باشند ، اما از نظر تجربه کاربر ، این یک تجربه یکپارچه‌تر از پیمایش خبر را ایجاد می‌کند.

        اگر بودجه‌ای برای استراتژی‌های تبلیغاتی پرداخت شده دارید ، می‌توانید تبلیغات استوری را نیز اجرا کنید یا از Instagram Shopping استفاده کنید.

site3o.com | تبلیغات

و در آخر حالا تبلیغ و ارتقاء حساب اینستاگرام خود را شروع کنید

اکنون که ایده‌هایی در مورد چگونگی تبلیغ حساب خود دارید ، چرا طرحی تهیه نمی‌کنید؟ یک یا چند مورد از این راه‌کارها و یک بازه زمانی را انتخاب کنید ، برخی از اهداف را تعیین کنید و فواید ملموس آن را ببینید.

ارتقاء حساب اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا مخاطبان با کیفیتی از پیروان ایجاد کنید که می‌توانند از محصولات و خدمات شما بهره مند شوند ، اما همچنین می‌توانند بازخورد مفیدی ارائه دهند و در مورد تجارت شما تبلیغ کنند. این نوع تعامل در نهایت به شما کمک می‌کند تا از طریق استراتژی بازاریابی اینستاگرام خود اعتماد و مشتری بیشتری کسب کنید.

رمز این راه‌کار این است که صبور باشید و با تلاش و محتوای خود سازگار باشید و با گذشت زمان با حضور پررنگ در شبکه‌های اجتماعی و رشد مداوم پاداش خواهید گرفت.

نظرات
ارسال نظر

برای دریافت خبرنامه واطلاعیه ها
ایمیلتان را وارد کنید